Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

Magneesiumi kasulikkusest ja miks võiks magneesiumikreem kuuluda igaühe kodusesse apteeki

by Maaria on 25.01.2021

Magneesium (Mg) on üks olulisemaid mineraale inimese organismi toimimisel, kuid tihtipeale on inimestel sellest puudus. Magneesiumipuudulikkusest annavad märku lihaskrambid jalgades, lihaspinged, pidevad peavalud, väsimus ja ärevus.
Magneesium lõdvestab lihaseid, vähendab pingeid ja jalaturseid. Lisaks aitab leevendada stressi ja väsimust, sh rahustab närvisüsteemi ja tagab rahulikuma une. Magneesiumil on nii suur hulk inimesele kasulikke mõjusid, et seda nimekirja võiks siin jätkata veel ridadeviisi ... Enne apteeki jooksmist tasuks kindlasti uurida variante, mis kujul ja kuidas magneesiumi kasutada. Kas Sa näiteks teadsid, et magneesium imendub organismi kõige kiiremini naha kaudu?

Kodumaise looduskosmeetikabrändi LUUV valikust leiab loodusliku magneesiumikreemi - see on tõhus nahakaudne viis magneesiumi omastamiseks. LUUVi magneesiumikreem on väga omanäoline ja ainulaadne, sest see toimib nii mõnusalt niisutava kehakreemina kui ka omab kõiki häid ja kasulikke magneesiumi omadusi. Kaks-ühes (2in1) kehahooldustoode, mis sobib mugavalt trennisõbra spordikotti - hea peale (jõu)treeningut, et koheselt lõõgastada lihaseid samas niisutades mõnusalt nahka.
Kuid see ei ole ainult trennisõpradele - see on täiesti julgelt terve pere kehakreem! Sobib ideaalselt ka lastele - rahutute jalgade sündroomi leevendamiseks või võtta abiks hoopiski teismeliste kasvuvaludega toimetulemisel. Kes kimpus turses ja valutavate jalgadega või sundasenditest tingitud (ala)seljavaludega - proovige! Te ei pettu! LUUV magneesiumikreem on oma olemuselt hästi mahe, aga toimelt tõhus!
Kreemi tekstuur on mõnusalt paras - ei ole liiga raske ega liiga kerge ... mõnusalt nahka masseeritav ja kiiresti imenduv. Magneesiumile, kui soolale omaselt jätab see nahale kerge soolaka meki, kuid samas soolarante see jällegi ei jäta. LUUVi magneesiumikreemi võib kasutada igapäevaselt magneesiumipuudulikkuse ennetamiseks ja/või vähendamiseks.

 

Ära lase lihasvalul ja pingetel enda tuju rikkuda ning katseta meie mõnusat magneesiumikreemi!

LUUV