Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

Kohaletoimetamine

Pakume transpordi Itella SmartPost pakiautomaatidesse üle Eesti: (www.smartpost.ee). Teenuse hind 1 euro koos käibemaksuga. Kui sa ei leia omale sobivat Itella pakiautomaati, siis kirjuta meile abi@luuv.ee ja leiame lahenduse.

Kohaletoimetamise aeg

Veebipoes olev kaup edastatakse alates ostu eest tasumise hetkest 1 tööpäeva jooksul transporditeenuse ettevõttele. 

Tarnetingimused

Peale lepingu jõustumist toimetatakse kaubad tellitud aadressile vastavalt tellimistingimustele.

Juhul kui luuv.ee ei suuda kaupasid tarnida eelnevalt lubatud ajal meist mitte olenevatel põhjustel (toode on ajutiselt laost otsas, hilineb tootja põhjusel) informeerime sind esimesel võimalusel e-kirja või telefoni teel ning anname teada uue tarneaja. Juhul kui sa ei ole enam tootest huvitatud on sul õigus tellimusest taganeda ning luuv.ee tagastab tasutud summa koos transpordi maksumusega.

Saadetis toimetatakse tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

Palun jälgi tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Luuv.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Saadetise kätte saamisel veendu koheselt, et kaup ei oleks rikutud. Vigastuste ilmnemisel tuleb need koheselt fikseerida ja meile teatada e-posti aadressil abi@luuv.ee.

 

14-päevane tagastusõigus

Kui sa ei ole ostetud kaubaga 100% rahul, siis on võimalus see 14 päeva jooksul, alates ostukuupäevast, tagastada või ümber vahetada (VÕS § 56), kaup peab olema originaalpakendis ja mitte kasutatud. Kosmeetika toodete puhul peab olema toode avamata.