Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

LUUV

 

LUUV on tehtud puhtast armastusest looduse ja sinu vastu. See on nagu Sinu sõber, kes annab Sulle sära ja ideid. Kui oled temast eemal, siis igatsed teda. Alati on tal Sulle midagi uut pakkuda. Sul on temaga hea ja kerge olla. Sa ei pea pingutama, sest tema on sinu poolt igal juhul. Tänu temale tunned end hästi, tema julgustab Sind olema parem ja ilusam. See on nagu armastus esimesest silmapilgust :)

LUUV on uuenduslik ja julge kosmeetikabränd, mis on ühtaegu nii looduslik kui armas. Me mõtleme oma tooteid valmistades ka keskkonnale ja inimestele. Seepärast on meie tooted välja töötatud siinsamas Eestis, kus me neid ka toodame. Meie tooted on looduslikud ning need sobivad ka veganitele. Samuti pole meie toodetel pakendeid, et hoida loodust. Me ei pane veebitellimustega kaasa trükitud arvet. Kui sul on seda väga vaja, siis anna meile sellest teada tellimuse kommentaarides. 

Meid leiab Tallinna ja Tartu Kaubamajast, I.L.U. kauplustest, Tradehouse kauplustes, Bio4you kauplustes ja Kehapoodidest. Seal saab juba ise käes hoida ja nuusutada ;) Veebis oleme olemas Astri.ee, Loverte.com, Mylook.ee ja Sinulooduskosmeetika.ee ning Purecosmetics.com veebipoodides.